اجلاس شورای المپیک آسیایی

اجلاس شورای المپیک آسیایی

( اردیبهشت ۹۴ )

OLYMPIC CONCIL Of ASIA

شصت و ششمین اجلاس اعضای هیات اجرایی شورای المپیک آسیا با حضور شیخ احمد الفهد الصباح رئیس وقت شورای المپیک آسیا در هتل ازادی تهران برگزار شد .

میزبانی نشست هیات اجرایی شورای المپیک آسیا به عنوان اعضای اصلی و تصمیم گیرندگان ورزش قاره کهن یکی از مهمترین میزبانی های کشورمان در ورزش به شمار می رود که برای نخستین بار صورت گرفت ، و این شرکت

۸۰ نفر از کشورهای مختلف که بعضا در کمیته ملی المپیک کشور خود یا فدراسیون بین‌المللی برخی رشته‌ها نیز مسئولیتی بر عهده دارند به ایران سفر کردند. برخی از این افراد نیز جزو کادر اجرایی یا مقامات شورای المپیک آسیا یا کمیته بین المللی المپیک هستند.

“شیخ احمد الفهد الصباح” شاخص‎ترین چهره در میان افراد شرکت کننده در اجلاس شورای المپیک آسیا در تهران بود . وی که رئیس شورای المپیک آسیاست یکی از اعضای خانواده سلطنتی در کشور خود یعنی کویت به حساب می‌آید. “شیخ بن راشد الخلیفه” از کشور بحرین که نایب رئیسی غرب آسیا را بر عهده دارد نیز عضوی از خانواده سلطنتی در کشورش است.

علاوه بر این در میان مهمانان خارجی ایران در اجلاس شورای المپیک آسیا بودند افراد دیگری که کشورشان با حکومت پادشاهی اداره می‌شود و آنها هم عضو خانواده سطلنتی کشورشان هستند مانند “محمد المیشال”، رئیس کمیته آموزش OCA از عربستان، پرنس فیصل بن الحسین” رئیس کمیته صلح از طریق ورزش OCA از کشور اردن یا پرنس “محمد الکاملی”، رئیس کمیته فرهنگی OCA از کشور امارات.

“سوفری بولکیا”، رئیس کمیته ملی المپیک کشور برونئی نیز یکی از پرنس‎های شرکت کننده در اجلاس شورای المپیک آسیا است. وی جزو اولین مهمانانی است که به ایران سفر کرده است.

بدیهی است بحث ترانسفر خودرویی و جابجایی این افراد امری بسیار مهم و نیازمند تجربه ، اطمینان ، توانایی و سابقه درخشان است این شرکت توانست با دارا بودن هر یک از این موارد شانس انتخاب را از کمیته ملی المپیک نصیب خود کند .

شرح خدمات ارائه شده در این اجلاس عبارت است از :

-ترانسفر مهمانان از فرودگاه بین الملی امام خمینی و مهراباد به هتل های محل اقامتشان در شهر تهران

-در اختیار گذاردن خودرو برای مهمانان طبق درخواست کارفرما برای انتقال انها به محل جلسات ، سخنرانی ها و بازدید های تفریحی در سطح شهر تهران

-پوشش ترانسفر خروجی مهمانان از هتل های محل اقامت به پایانه های فرودگاهی

خودروهای استفاده شده در این اجلاس برای مهمانان عبارت بود از :

مرسدس بنز S500

مرسدس بنز E Class

سوناتا Yf

تویوتا هایس ۱۴ نفره

photo_2016-07-19_10-33-26 photo_2016-07-19_10-34-34 resized_1041370_325

ارسال پاسخ