چند نکته در مورد اجاره خودرو بدون راننده: 

نوع تیپ بندی ماشین های اجاره ای: شامل خودرو های شاسی بلند و سواری و کروک و کوپه و سواری ون می باشد. قیمت خودرو های اجاره ای: شما می توانید نسبت به بودجه در نظر گرفته شده برای اجاره خودرو و تعداد روزهای مورد نیاز و مقایسه لیست قیمت خودروی مورد نظر خود را انتخاب کنید. نیاز شما از رنت ماشین : ممکن است شما برای یک قرار ملاقات کاری خود نیازمند یک خودروی تشریفاتی باشید و یا برای مسافرت درون شهری و یا برون شهری و تور های مسافرتی داخلی نیازمند یک خودروی شاسی بلند قدرتمند و یا یک خودروی سواری خانوادگی باشید که آسایش و راحتی شما را تامین کند. و یا در مواردی که شما برای امور داخل شهر نیازمند یک خودرو بدون راننده و یا خودرو اجاره ای با راننده باشید که از وسایل نقلیه عمومی استفاده نکنید ، شما می توانید یک خودروی کم مصرف و با قیمت مناسب مثل اجاره ماشین پژو کرایه کنید. خودرو ها با توجه به نیازی که شما دارید تنوع مختلفی دارند که می توانند نیاز شما را بر طرف کنند.

اجاره خودرو تشریفات:

برای ملاقات های کاری خود با شرکت های داخلی و خارجی و مراسم های کاری میتوانید یک خودروی تشریفاتی مدرن با راننده اجاره کنید. این خودرو ها شامل اجاره خودرو بنز و اجاره بی ام و اجاری خودرو اپتیما و اجاره ماشین بنز و اجاره ماشین کیا می باشد. این خودرو ها خودرو های کاملا تشریفاتی و فول امکانات می باشند که برای جلسات کاری شما بسیار مناسب است.

مقایسه و قیمت اجاره خودرو: 

خودرو های اجاره ای شاسی بلند: تنوع ماشین های شاسی بلند شرکت ره پویان گشت  بسیار زیاد است و شامل اجاره بی ام و، بنز و اجاره ماشین کیا و ، اجاره تویوتا لندکروز ، اجاره هیوندای ، اجاره توسان، اجاره اسپورتیج می باشد. اجاره خودرو بی ام و ماشین بنز و اجاره کمری در عین قدرت و امکانات بالا قیمت مناسبی دارند که روزانه بالای ۱ میلیون تومان می باشد. اگر تقاظای خودروی قدرتمند که لذت سواری شاسی بلند را بطور کامل به شما می دهد با قیمت مناسب تر داشته باشید می توانید انواع تویوتا را انتخاب کنید که قیمت آن بین ۵۰۰ هزار تا ۱ میلیون تومان می باشد. دیگر خودرو های شاسی بلند به قدرتمندی دیگر خودرو ها نیست ولی قیمت اجاره خودروی روزانه آنها مناسب است.

اجاره خودرو سواری:

اگر برای مسافرت و یا استفاده روزانه نیازمند یک ماشین با قیمت مناسب و سواری لذت بخش و فول امکانات هستید اجاره ماشین اپتیما و اجاره خودرو سوناتا و یا اجاره ماشین آزرا مناسب حال شما می باشد.

اجاره خودرو سواری ارزان قیمت:

اگر برای رفت و آمد در داخل شهر تهران و یا در شهر البرز (کرج) نیازمند یک اجاره ماشین می باشید و استفاده از وسایل نقلیه برای شما مرقوم به صرفه نیست شما می توانید با اجاره ماشین پژو پارس و یا اجاره پژو ۲۰۶ و اجاره خودرو پراید و اجاره پژو ۴۰۵ یا انواع اجاره ماشین ایرانی و اجاره ماشین چینی اتوماتیک نیاز خود را بر طرف سازید.

اجاره خودرو های اسپرت:

ماشین های اسپرت که این خودرو ها معمولا کروک ، کوپه و دو درب می باشند و شامل اجاره ماشین بی ام و ماشین بی ام و و اجاره ماشین بنز را شامل می شود. و اجاره هیوندای ولستر می باشد.

اجاره ماشین های ارزان قیمت:

شما برای اجاره ماشین های ارزان قیمت و اجاره خودرو قیمت مناسب در تهران و در کرج با توجه به لیست قیمت اجاره ماشین بدون راننده می توانید ماشین مناسب خود را انتخاب کرده و با دفتر اجاره ماشین ره پویان گشت تماس گرفته و هماهنگی های لازم را انجام دهید مثل اجاره پراید پژو ۲۰۶ و پارس و ۲۰۷ و خودرو اجاره ای ۴۰۵ جزء خودرو های قیمت مناسب می باشند.

اجاره ماشین عروس:

شما برای اجاره ماشین بدون راننده و اجاره ماشین عروس و برای مراسم عروسی و لیست ماشین های اجاره ای این شرکت با ما تماس بگیرید. ماشین عروس ایرانی و اجاره اتومبیل عروس خارجی با توجه به بودجه و نیاز شما به صورت ساعتی و روزانه ماشین های اجاره داده می شوند.

اجاره اتومبیل فرودگاه امام خمینی:

اگر شما قصد اجاره ماشین از فرودگاه های بین الملی ایران (فرودگاه امام خمینی) را دارید بهتر است هزینه ای بابت بیمه اضافه ماشین پرداخت نکنید زیرا ماشین های اجاره ای در ایران دارای بیمه بدنه می باشد و در صورت خسارت وارد شده به ماشین از طرف شما ، بیمه بدنه به صورت کامل هزینه ها را پرداخت می نمایید. در هنگام اجاره ماشین دریافت بیمه اضافه از سوی شرکت های اجاره ماشین مستقر در فرودگاه فقط هزینه اضافی را برای شما به همراه دارد و نیازی به در یافت بیمه اضافه از شرکت اجاره اتومبیل ندارید و همچنین شرکت ره پویان گشت این اطمینان را به شما می دهد تمامی ماشین های تحت پوشش این شرکت دارای بیمه نامه های شخص ثالت و بیمه بدنه کامل (بیمه ایران) می باشد که دیگر نیازی به نگرانی در رابطه با خسارات به وجود امده نمی باشد.

اجاره اتومبیل فرودگاه:

برای جلوگیری از هزینه های اضافی در اجاره ماشین ایرانی، خارجی و تشریفاتی بهتر است که خودرو مورد نظر را از داخل شهر و به دور از فرودگاه تهیه فرمایید زیرا با قیمت مناسب تر و با گزینه های بیشتر در انتخاب خودرو و همچنین به دور از شلوغی فرودگاه هستید و همچنین لازم به ذکر است شرکت ره پویان گشت  خدمات و تراسفر به تمامی فرودگاه های کشور را دارد و خودرو مورد نظر شما را می تواند در محل مورد نظر تحویل داده و عودت می نماید.

قیمت کرایه خودرو تهران:

نرخ اجاره ماشین بسته به شرکت و سال تولید خودرو و مدت زمان در خواستی شما متفاوت است بنابراین با نگاهی به لیست قیمت های شرکت می توانید اتومبیل مورد نظر خود را انتخاب نمایید همچنین با مقایسه شرکت های اجاره اتومبیل در تهران و اجاره اتومبیل در شهرستان و لیست قیمت اجاره ماشین های بدون راننده در داخل فرودگاه های بین المللی ایران به تفاوت شدید قیمت ها پی خواهید برد.

هزینه سوخت بنزین کرایه ماشین:

در اجاره خودرو بدون راننده باید در نظر داشت که معمولا شرکت های اجاره خودرو باک بنزین ماشین را در شرایطی که تحویل داده اند در همان شرایط هم تحویل می گیرند و همچنین نظافت خودرو را می باست در نظر بگیرید زیرا اگر زمانی که خودرو را با نظافت کامل به شرکت تحویل ندهید شرکت هزینه کارواش که حدودا بین ۲۵ تا ۴۰ هزار تومان است را از شما دریافت می کنند.

لوازم وهزینه های جانبی:

شرکت اجاره خودرو ره پویان گشت برای حال شما مشتریان عزیز لوازم اضافه ای برای شما در نظر گرفته که در صورت درخواست شما مشتریان عزیز انها را در اختیار شما قرار می دهد که از جمله آن : جی پی اس ، صندلی مخصوص کودک ، زنجیر چرخ ، چادر مسافرتی ، کول باکس دیگر لوازم جانبی سفر که با تماس با می توانید از اقلام مورد نیاز و موجود در شرکت با خبر شده یا در قسمت لیست قیمت اجاره خودرو از این اقلام با خبر شده و درزمان اجاره ماشین اقلام مورد نیاز خود را سفارش داده.

پیشنهاد ها و امکانات ویژه:

تور یک روزه تهران گردی استفاده از اقامتگاههای (ویلا) شرکت ره پویان گشت در تهران و اطراف تهران و شمال کشور رزرو رایگان هتل ، مراکز تفریحی قرارداد کرایه بدون مالیات بر ارزش افزوده بیمه کامل ثالث و بیمه بدنه کامل کیلومتر ازاد و تخفیف هفتگی کمک جاده ای ویژه و رایگان سرویس انتقال رایگان مسیریاب و اینترنت همراه وسایل تفریحی و سرگرمی و مورد نیاز مسافرتی در کشور ایران شرکت های اجاره اتومبیل متعددی وجود دارد و دفتر مرکزی شرکت ره پویان گشت  واقع در تهران و در دیگر استانها به صورت نمایندگی های دائمی و سیار و با کارشناسان و کارمندان آموزش دیده به شما مشتریان عزیز این امکان را می دهد که با خیال آسوده به عقد قرارداد و اجاره اتومبیل از کمپانی ما را داشته باشید و می توانید به راحتی مسافرت های شخصی و به کسب و کار خود را داشته باشید. هدف ما فراتر از انتظارات شما می باشد و با ارائه نرخ کرایه ماشین مناسب خودرو مورد نیاز را در تهران بدون هزینه های پنهان و ایمنی سایل نقلیه اجاره ای و با مهمان نوازی ویژه توریست های خارجی اماده ارائه خدمت به شما متریان عزیز می باشد زمانی که شما تصمیم به اجاره اتومبیل در روزهای آینده دارید می توانید از طریق سایت و یا به صورت تلفنی اتومبیل مورد نظر خود را رزرو نموده و با اطمینان یک برنامه ریزی دقیق داشته باشید

با خواندن این متن و راهنمای اجاره ماشین می توانید صرفه جویی خوبی برای پول خود داشته باشید و در کرایه اتومبیل بدون راننده مشکلی برای شما به وجود نیاید.

سیستم رزرو کرایه اتومبیل:

چه مدت شما نیاز به اجاره خودرو دارید؟ اگر آن را برای کمتر از یک هفته بخواهید خیلی بهتر است که از شرکت های بزرگ و قابل اعتماد اجاره نمایید که البته این شرکت ها در تهران تعداد زیادی نمی باشند. اما برای اجاره بیشتر از چند هفته ممکن است بتوانید از شرکت های محلی و دلال ها خودرو را با قیمت کمتر اجاره نمایید اما باید توجه داشته باشید در صورت کرایه از دلال ها و شرکت های کوچک، آن ها به شما پشتوانه ای نمی دهند و این امکان که بازگشت پول قرض الحسنه شما به مشکل بر بخورد ممکن می باشد و یا هزینه های اضافه ای برای شما به همراه بیاورند و با کمی تحقیق به این مشکلات پی خواهید برد با بررسی موتورهای جستجوی بزرگ و سایت های جمع آوری مانند Travelocity (در خارج از کشور)) برای به دست آوردن مشتری بیشتر چه نرخ هایی را ارائه می دهند، اما شما همچنین باید به وب سایت های شرکت های اجاره خودرو معتبر بروید برای اجاره خودرو زیرا اغلب با ارائه تخفیف منحصر به فرد، و کاهش هزینه های رزرو پیشنهادهای خوبی را ارائه می دهند شرکت اجاره اتومبیل ره پویان گشت  برای مشتریان ثابت خود کپن های تخفیف در نظر گرفته و زمانی که شما مشتریان عزیز برای دفعات بعدی اجاره می توانید با تخفیف ۱۰ تا ۲۵ درصدی اتومبیل های مورد نظر خود را اجاره و در پول خود صرفه جویی نمایید.

پنج ویژگی یک سفر فوق العاده جاده:

اگر شما در حال رزرو آنلاین هستید ابتدا شرایط و ضوابط را به دقت بخوانید، قبل از تایید رزرو خود. اگر شما در حال رزرو از طریق تلفن هستید ، عوامل محدودیت مثل کیلومتر اضافه و یا شرایط تمدید قرارداد اجاره مطمئن باشید که شما شرایط رزرو ماشین را به خوبی درک کرده باشید. _زمانی که می خواهید یک ضربه پنالتی بزنید بدون نشان گرفتن دقیق آیا امکان موفقیت وجود دارد؟ در زمان اجاره اتومبیل به صورت مقصد یک طرفه حتما برگه کروکی را از کمپانی دریافت نمایید تا در زمان تحویل خودرو در دیگر شهرها با مشکلات افت قیمت و دریافت خسارت های بی مورد از طرف شرکت ها مواجه نشوید. در مورد زمان بازگشت خودرو می بایست دقیق باشید زیرا بعضی از شرکت ها برای چند ساعت بیشتر هزینه اضافه دریافت می نمایند. در مورد راننده اضافه با شرکت هماهنگ کنید. به طور مثال دختر ۲۰ ساله شما به اندازه کافی برای رانندگی مطمئن می باشد؟ (به دلایل مسئولیت، این مهم است.) اگر شما قصد سفر به دیگر شهرستان ها را دارید بهتر است از اینکه شرکت اجاره دهنده نمایندگی های در دیگر شهرستان ها دارد مطمئن شوید زیرا امکان دارد برنامه سفر شما تغییر کرده و شما نیاز به تحویل خودرو در نقطه مقصد را داشته باشید، شرکت ره پویان گشتدارای بیش از ۱۰ نمایندگی در شهرستان های دیگر می باشد و شما می توانید مطمئن باشید که ما با ارائه بهترین خدمات همواره در کنار شما هستیم.

نمایندگی های سیار و دائمی شرکت ره پویان گشت:

اجاره خودروتهران , اجاره خودرو کرج , اجاره خودرو رشت , اجاره خودرو قزوین , اجاره خودرو دماوند , اجاره خودر شمال , اجاره خودرو اصفهان , اجاره خودرو شیراز , اجاره خودرو مشهد , اجاره خودرو تبریز, اجاره خودرو ارومیه, اجاره خودرو زنجان.

توصیه های پایانی قبل از اجاره اتومبیل در زمان تحویل

زمانی که شما قصد اجاره اتومبیل در تهران را دارید و مقصد شما برای آن روز فقط مسیر فرودگاه تا هتل می باشد و در واقع ماشین اجاره ای را برای فردا صبح اول ساعت کاری نیاز دارید بهتر است اتومبیل مورد نظر خود را همان صبح اول وقت در هتل تحویل بگیرید، به این ترتیب شما ۱ روز خودرو صرفه جویی در پول خود نموده اید. و با توجه به قیمت پایین تر کرایه در مرکز شهر می توانید با قیمت مناسب تری خودرو مورد نظرتان را کرایه کنید.

بازدید خودرو:

قبل از اینکه شما خودرو را از شرکت های کرایه اتومبیل دریافت کنید به خوبی اتومبیل را از نظر ظاهری و فنی بازدید نمایید و حتما برگه کروکی را از کمپانی دریافت نمایید و کیلومتر شمار را یادداشت نمایید برای زمان تحویل ماشین و همچنین در صورت بروز هرگونه نقص فنی و تصادف در همان لحظه به شرکت گزارش دهید. کمپامی ره پویان گشت به صورت ۲۴ ساعته به مشتریان خود خدمات ارائه می نمایید به همین دلیل است که ما پیشنهاد می کنیم حتما با شرکت های بزرگ و معتبر قرارداد ببندید.زمانی که شما خودرو را تحویل میگیرید و به تمامی سیستم های آن آشنایی ندارید ابتدا با مامور تحویل دهنده تمامی سیستم و آپشن های اتومبیل را چک نمایید که در طول سفر به مشکلی برخورد ننماید مثل منبع سوخت و چراغ ها و برف پاک کن ها ، سیستم صوتی ، گرمایشی و سرمایشی که در طول سفر حتما با آن ها سروکار دارید. و همچنین شماره پلاک خودرو که در زمان پارک در پارکینگ به صورت طولانی برای بازگشت مجدد و یافتن خودرو حتما به آن نیاز دارید قبل از تحویل دادن خودرو حتما وسایل شخصی خود را از ماشین بردارید که با مشکل روبه رو نشوید از جمله عینک آفتابی ، چتر و یا کارت های شناسایی این امر برای توریست ها و کسانی که تور های مسافرتی برگزار می کنند مثل آژانس های مسافرتی بسیار مهم می باشد.