انواع تیپ های اجاره خودرو در شرکت ره پویان گشت

انواع تیپ های اجاره خودرو در شرکت ره پویان گشت

انواع تیپ های اجاره خودرو در ایران و شرح مختصری از انها۱.اجاره خودرو به گردشگران داخلی

در این نوع که اغلب برای کوتاه مدت  و برای انجام سفرهای دو و سه روزه ویا یک هفته ای و گاهی برای رفتن به جاده های خارج شهر ، کویر و مناطق کوهستانی در خواست میگردد , این گونه سرویس ها معمولا با راننده ارائه می گردد . خودروهای درخواستی بیشتر برای این سرویس ها شاسی بلند وگروهی میباشد .

۲.اجاره خودرو برای مراسم عروسی با و بدون راننده

یکی از معمول ترین تیپ های اجاره خودرو در ایران مثل تمام کشورهای دنیا اجاره خودرو واستفاده از ان برای ماشین عروس میباشد . که در این نوع معمولا خودرو به مدت ۱ویا ۲ روز اجاره می گردد و معمولا نیز در خواست برای خودرو بدون راننده میباشد . درخواستها بیشتر در این بخش خودروهای لوکس میباشد .

۳.اجاره خودرو به توریستهای خارجی برای بازدید از ایران

در این نوع اجاره خودرودرخواست ها  یا از طرف دفاتر هواپیمایی که تورهای داخلی برگذار میکنند ویا مستقیم از طرف خود توریست ها انجام میگردد که اغلب خودروهای گروهی ویا شاسی بلندهایی با ظرفیت ۷ نفر درخواست میگردد . از پرطرفدارترین خودرو در این بخش از خودروهای گروهی ” تویوتا ون هایس ” و از خودروهای شاسی بلند ” تویوتا لندکروز ” را میشود نام برد . مقصد بیشتر این سفر ها شهرهای توریستی ودیدنی ایران از قبیل کاشان ، اصفهان ، شیراز ، رامسر و … میباشد.فعالیت شرکت در این بخش زیاد میباشد و ما افتخار میزبانی مهمانان زیادی از کشورهای مختلف را بخصوص در فصلهای بهار و پاییز برای بازدید از ایران را داریم .

۴.اجاره خودرو به شرکتهای خارجی و داخلی ( ماهیانه و سالیانه )

مهمترین بخش و تمرکز این شرکت در این تیپ اجاره خودرو میباشد ، بصورتی که این شرکت افتخار همکاری با بسیاری از شرکتهای ایرانی و خارجی فعال در ایران را دارد ، وبا بستن قراردادهای بلند مدت سالیانه تامین کننده خودوهای شرکتهای بزرگی بوده و هست . این قراردادها به دو صورت با راننده وبدون راننده میباشد وبه دلیل قرار داشتن یه شرکت در طرف مقابل هیچ گونه نگرانی برای این نوع قراردادها از جهت بروز تصادف ویا اشکال برای خودرو و تامین هزینه ان نمیباشد زیرا تمامی انها در قراردادی که بین دوطرف منعقد میگردد پیش بینی گردیده و به امضاء دو طرف میرسد . خوشبختانه این شرکت دارای حسن شهرت بسیاری دراین بخش میباشد ودر حال حاضر تامین کننده بسیاری از خودروهای شرکت های داخلی و خارجی فعال در ایران میباشد .

۵.تامین خودروهای اجلاس ها ، همایش ها و کنفرانس ها

یکی دیگر از بخش هایی که این شرکت در ان بسیار فعال میباشد تامین خودرو و برگزاری بخش ترابری اجلاس ها ، همایش ها و کنفرانس هایی است که کشور عزیزمان ایران میزبان ان بوده و خواهد بود . از دیگر خدماتی که در این بخش توسط این شرکت ارائه میشود تامین خودرو های ورود هیئت های سیاسی ، تجاری و فرهنگی به ایران میباشد .

برخی از خدمات ارائه شده در این بخش عبارت است از :

تامین خودرو های ششمین کنفرانس انتفاضه فلسطین( اسفند ۱۳۹۵ )

سومین نمایشگاه ملی گیاهان دارویی به تولیت معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری ( شهریور ۱۳۹۵ )

پنجمین سمپوزیوم فدراسیون جهانی جراحان مغز و اعصاب به تولیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

( فروردین و اردیبهشت ۹۵ )

تامین خودروها ی ورود رییس جمهور کره ( اردیبهشت ۹۵ )

اجلاس شورای المپیک اسیایی ( اردیبهشت ۹۴ )

نخستین اجلاس دادستانهای تمام کشور های اکو ( اردیبهشت ۹۱ )

اجلاس جهانی نوروز ( نوروز ۹۰ )

اجلاس جهانی مبارزه با تروریسم ( تیر ۹۰ )

اجلاس زنان و بیداری اسلامی ( تیر ۹۱ )

شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد ( شهریور ۹۱ )

همکاری با مجمع جهانی تقریب

هفدهمین دوره مسابقات آسیایی تیراندازی در تهران

اجاره خودروهای سالیانه به شرکتهای داخلی و خارجی

همکاری با سازمان هلال احمر، بازرسی کل کشور، نظام پزشکی

همکاری با وزارت نفت ، نیرو، ورزش و جوانان ، تعاون و کار و رفاه اجتماعی

همکاری با فدراسیون های ورزشی ، والیبال ، بوکس ، تیر اندازی …

برگزاری کنگره بین المللی تغذیه

ارسال پاسخ