معرفی خودرو های گروهی

معرفی خودرو های گروهی

معرفی خودرو های گروهی شرکت ره پویان گشت

۱ – ون هایس

هایس پرطرفدارترین ون در ایران میباشد . این خودرو محصول کشور ژاپن میباشد ظرفیت سرنشینان ان ۱۴ نفر است که به ۱۰ نفر قابل کاهش میباشد یعنی ۴ صندلی انتهای ان باز میشود و از فضای ایجاد شده میتوان برای قرار دادن لوازم وتجهیزات استفاده کرد . ون هایس از موتور ۴ سیلندر ، ۱۶ سوپاپ ، باحجم ۲۴۳۸ سی سی و جعبه دنده ۵ سرعته و استاندارد الایندگی Euro 5  در دو نوع دیزلی و بنزینی میباشد . از این خودرو به منظور : خودرو تشریفات ، انجام سرویس های شرکت ها وادارات ، جابجایی توریست ها در سطح شهر ، انجام تور های ایران گردی و امبولانس استفاده میشود .

اجاره تویوتا ون هایس 14 نفره

۲ – ون H350

ون H35  که بتازگی وارد بازارشده به سرعت برای خود طرفداران بسیاری پیدا کرده است و تبدیل به رقیب جدی ون هایس گردیده . ون H350 محصول شرکت هیوندای کره میباشد وظرفیت سرنشینان ان ۱۳ نفر است .طراحی زیبای بدنه ، سقف بلند و وجود فضایی بالای صندلی ها مانند هواپیما برای قراردادن لوازم این خودرو را از دیگر رقبای خود متمایز کرده . ون H350 دارای موتور ۴ سیلندر دیزلی با حجم ۲۴۹۷ جعبه دنده ۶ سرعته وبا استاندارد الایندگی یورو ۷ میباشد .

موارد استفاده : خودروی تشریفات – استفاده درون شهری جهت بازدید ها و همچنین بین شهری برای انجام تورهای گردشگری یک یا چند روزه ایران گردی .

H 350 (2) H 350 (3) H 350 (5) H 350

۳  – فیات دوکاتو

این خودرو در کلاس ون هاست که از سال ۱۹۸۱توسط شرکت فیات کشور ایتالیا تولید گردید ، ظرفیت اصلی سرنشینان این خودرو۱۶ نفر میباشد که به دلیل داشتن ظرفیت بالای ۱۵ نفر و مقررات راهنمایی رانندگی ایران دارای پلاک شهربانی زرد میباشد . خودرویی که پلاک زرد بر روی ان نصب میباشد میبایست برای عبور از مسیرهای بین شهری که دارای پلیس راه میباشد توقف کرده و ساعت رسیدن و حرکت خود را در دفترچه توسط پلیس ثبت نماید .

به منظور هر چه بهتر استفاده شدن این خودرودر تشریفات بیشتر صاحبان این خودرو صندلی های ان را کم کرده و ظرفیت سرنشینان ان را تا ۱۲ نفر کاهش میدهند . فیات دوکاتو دارای سیستم سرمایش و گرمایش و ظاهر و امکانات بسیار خوب ودارای استانداردهای اروپایی میباشد که باعث گردیده از این خودرو معمولا برای سرویس کارمندان تراز اول و مدیران کارخانجات و شرکت ها و همچنین سفرها و تورهای بین شهری استفاده گردد . از دیگر ویژگی های فیات دوکاتو میتوان به مصرف سوخت کم و پایین بودن هزینه استفاده و نگهداری از ان اشاره کرد .

دوکاتو از موتور ۴ سیلندر ۳ لیتری توربو دیزل ودارای قدرتی معادل ۱۷۴ اسب بخار است که به گفته خود فیات قویترین موتور در این کلاس میباشد .

vanfiat Ducato_panorama

۴ – مینی بوس هیوندای ۱۷ نفره

خودرویی که ظرفیت ان از یک ون بیشتر واز یک اتوبوس کمتر باشد را مینی بوس می نامند . طبق ایین نامه راهنمایی و رانندگی ایران مینی بوس خودرویی است که ظرفیت ان با راننده بین ۱۶ تا ۲۶ نفر باشد .موتور مینی بوس برخلاف اتوبوس اغلب در جلوی خودرو قرار دارد .

مینی بوس ۱۷ نفره هیوندایی پر استفاده ترین و پرطرفدارترین در این کلاس میباشد ظرفیت سرنشینان ان ۱+۱۶ میباشد . این خودرو بیشتر برای سرویس کارکنان و کارگران کاخانجات و ادارات دولتی و خصوصی استفاده می گردد .به دلیل ثابت بودن صندلی های از این خودرو در مسافت های کوتاه استفاده میشود .

از دیگر مینی بوس ها می توان به ارین ، سیترا ، و کارسان اشاره کرد که به دلیل کیفیت پایین ازانها در کار تشریفات استفاده نمیشود .

58

۵ – میدل باس

این خودرو گروهی که به دلیل کوچک بودن از اتوبوس به میدل باس مشهور است ، قابلیت جابجایی ۳۰نفر را دارد و دارای LCD  و بلند گو میباشد . میدل باس دارای سیستم خنک کننده ( کولر ) بسیارخوب ، قوی و همچنین جای مناسبی برای قرار دادن لوازم می باشد ، در مکان هایی که تردد اتوبوس مشکل وامکان پذیر نیست بیشتر از میدل باس استفاده میشود ، ظرفیت سرنشینان این خودرو که بین مینی بوس واتوبوس میباشد باعث شده میدل باس طرفداران زیادی بین اژانس های برگذار کننده تورهای ایرانگردی پیدا کند .

میدل باس در دو مدل یوتانگ و پیشرو میباشد که مدل یوتانک ان تا سال ۹۱ تولید گردید وبعداز ان بنام پیشرو توسط شرکت پیشرو شتاب اصفهان تحت نظارت کمپانی های بین الملی تولید می گردد . میدل باس دارای موتور ۶.۷ لیتری دیزلی ۶ سیلندر خطی و گشتاور خروجی RPM1400 و استاندارد الایندگی Euro 3  می باشد .

Copy (2) of DSCF0013 - Copy اجاره میدل باس 33 نفره IF IMG_1302

۶ – اتوبوس

این خودروهای گروهی که در برندهای ولوو ، اسکانیا و مان میباشد به اتوبوس های ۴۴ نفره مشهور میباشند و بیشترین ظرفیت سرنشین در خودرو های گروهی را دارا می باشد . اتوبوس های ۴۴ نفری بیشتر در فواصل بین شهری استفاده میشوند و دارای صندلی راحت دو قسمتی و ۴ صندلی در هر ردیف میباشد .

امکانات :

  • دارای سیستم سرمایش و گرمایش پر قدرت ( سامانه گرمایشی بسیار قوی شامل بخاری سقفی ، بخاری مخصوص راننده و کابین خواب و همچنین بخاری درجا )
  • دو دستگاه LCD برای مسافران
  • یک دستگاه DVD
  • امپلی فایر و بلند گوی داخلی و خارجی
  • یخچال
  • سیستم اعلام حریق

DSCF3824_Copy1

نحوه چیدمان صندلی های اتوبوس ۴۴ نفره

g144

DSCF3843_Copy1

۷ – اتوبوس Vip

لوکس ترین و فول اپشن ترین و راحت ترین خودوی گروهی که تولید شرکت ولوو و اسکانیا سوئد میباشد . اتوبوس Vip  دارای ۲۵ صندلی بسیار راحت سه قسمتی ( با زیرپایی ) با درجه خواب بیشتر و ۳ صندلی در هر ردیف میباشد .

از دیگر امکانات اتوبوس Vip  ۲۵ نفره میتوان به سیستم تهویه مطبوع جهت افزایش حال مسافران در مناطق گرمسیر و سرد سیر ، همچنین دو دستگاه LCD   به ابعاد ۱۷ * ۲۰ اینچ و یک دستگاه DVD Player   ، یک امپلی فایر مجهز به میکروفن برای ارتباط با مسافران داخل و بلند گوی خارجی جهت اعلام حرکت به مسافران خارج از اتوبوس ، دارای یخچال و قهوه جوش و سیستم اعلام طریق میباشد .

در مدل های جدید این خودر یک LCD  تمام لمسی برای هر صندلی جهت رفاه حال مسافران طراحی گردیده .

photo_۲۰۱۶-۱۲-۱۷_۲۰-۲۶-۰۹ photo_2017-07-24_15-49-38 photo_2017-07-24_15-49-58 photo_2017-07-24_15-50-33_Copy1

نحوه چیدمان اتوبوس ۲۵ نفره VIP

vip26man

ارسال پاسخ