رشد بازار اجاره خودرو

اجاره خودرو صنعتی است که در آن خودرو برای مدتی در اختیار فرد یا اشخاصی قرار میگیرد که به صورت ساعتی روزانه و یا ماهیانه متغییر است . بیشتر فعالیت شرکت های اجاره خودرو در نزدیکی شهرهای توریستی و محل های گردشگری و حتی داخل  فرودگاه هاست تا توریست ها به راحتی بتوانند در آن شهر ها تردد کنند. شرایط بسیار متنوعی برای اجاره خودرو وجود دارد که بسته به شرکتی که از آن خودرو اجاره میشود متفاوت است.

رشد اقتصادی و رونق گردشگری در کشورهای در حال توسعه اثر بسیار مثبتی بر این صنعت در تمام دنیا داشته است.امروزه با پیشرفت روز افزون علم و فناوری افراد میتوانند در هر جای دنیا که باشند با استفاده از گوشی های موبایل و اینترنت خودروی خود را در هر نقطه از جهان رزرو کنند.

اجاره خودرو به نوع های مختلف خودرو های شاسی بلند – سواری – گروهی ( ون – مینی بوس – اتوبوس ) تشریفاتی و لوکس طبقه بندی میشوند .

امروزه با افزایش چشمگیر فعالیت های بین المللی و اقتصادی و تجاری اجاره خودرو برای رفت آمد های فرودگاهی بیشترین متقاضی را در سطح وسیعی به همراه داشته است.

و در نهایت بهترین و سریعترین راه برای حمل و نقل آسان و راحت در تمامی نقاط دنیا و دیدن  جاذبه های گردشگری  اجاره یک خودرو لوکس بسیار  به صرفه است.

ارسال پاسخ