بازار داغ اجاره خودرو

امروزه به علت گرانی نرخ ارز و بالا رفتن قیمت دلار  در ایران و به طبع بالا رفتن  قیمت خودرو های داخلی و خارجی مردم کمتر به سراغ خرید و معامله خودرو های لوکس و خارجی رفته و بهتر میبینند که خودرو های دلخواهشان را اجاره کنند و از مزیت های اجاره خودرو استفاده کنند زیرا هم می توانند یک خودروی لوکس سوار شوند و هم نگران هزینه های جانبی اتومبیل های  شخصی خود نباشند. شما با بررسی شرکت های اجاره خودرو می توانید بهترین نوع اتومبیل موجود در بازار را اجاره کرده و با عقد قرار داد آن خودرو را به صورت هفتگی یا ماهیانه در اختیار داشته باشید.

 چند نمونه خودرو های مناسب برای اجاره

خودرو های سبز یا هیبریدی

همانطور که می دانید خودرو های هیبریدی از ترکیب دو نوع الکتریکی و بنزینی تشکیل می شوند و امروزه طرفداران بسیاری در دنیا دارند. این خودرو ها می توانند هم از هر دو منبع یا یکی از منبع های سوختی خود استفاده کنند. اما در ایران این خودرو ها کمتر مورد استفاده قرارا میگیرند آن هم به دلیل ارزان بودن سوخت در کشور و همچنین بی اهمیت بودن به آلودگی هوا و محیط زیست خصوصا در شهرهای بزرگ و صنعتی اما در سایر کشورها خصوصا کشور های پیشرفته به علت هزینه بالا منابع سوختی و حمل و نقل با  استقبال خوبی روبرو شده است. شما با برسی خودرو های هیبریدی و اطلاع از عملکرد آنها میتوانید در آینده نزدیک بیشتر از این اتومبیل ها استفاده کنید.

خودرو  هیوندا سوناتا و کیا اپتیما هیبریدی نوع مقرون به صرفه این سدان محبوب، ظاهری دقیقا مشابه نوع بنزینی خود دارد و مصرف سوخت میانگین آن ۶/۳۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر است.

تویوتا پریوس کمترین مصرف سوخت را با مصرف میانگین ۴/۵ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر دارد.

خودرو های اقتصادی

شاید  قصد یک سفر خاطره انگیز  با خانواده را  برای چند هفته داشته باشید و بخواهید از مزیت های اجاره خودرو استفاده کنید شما با در دست داشتن خودرو های مناسب و به صرفه و با پرداخت هزینه های مناسب  و ارزان و شرایط آسان می توانید بهترین لحظات را سپری کنید.

شرکت هایی نظیر شرکت ما یعنی ره پویان گشت جاوید این افتخار را دارد تا در زمینه اجاره خودرو های لوکس تشریفاتی و گروهی  با بسیاری از شرکت های معتبر همکاری داشته و برای حمل و نقل آسان  بهترین و راحت ترین راه ها را در اختیارتان میگذارد تا شما با خیالی راحت به قرارهای کاری و سفر های شخصی خود رسیده و از آن لذت ببرید.

ارسال پاسخ