رقابت بین خودرو های خارجی و داخلی برای اجاره خودرو

در صنعت خودرو سه کشور ژاپن ، کره جنوبی ، آلمان پیشرو بوده و افرادی که به دنبال اجاره ماشین های  لوکس هستند معمولا از برند این کشورها برای اجاره خودرو استفاده میکنند.  برندهای پررقابت  جهانی در کشور های آلمان در ابتدا بنز و بی ام ، ژاپن با  تویوتا  و کره جنوبی  با  هیوندای و کیا  میباشد.

به علت گرانی خودروهای بنز و بی ام و عدم توانایی خرید , اغلب افراد طرفدار اجاره این خودرو های لوکس هستند.البته خودرو های با کیفیت ژاپنی نیز , طرفداران خاص خود را برای اجاره خودرو دارند.

رغابت دو غول خودرو سازی ژاپن و آلمان

خودروهای ژاپنی از لحاظ آپشن با ماشین های آلمانی رقابت می کنند و با قیمت ارزانتری به بازار عرضه می شوند. با این حال  این خودرو ها هم جزو آن دسته از خودرو هایی هستند که توانایی خرید آنها از عهده هر کسی برنمی آید و به همین دلیل اجاره خودرو تویوتا یکی دیگر از انتخاب هایی است که در اجاره خودرو می تواند باشد.

شرکت های کره جنوبی با برند کیا و هیوندا به دلیل آپشن های به روز دنیا  در ایران بسیار محبوب هستند و قشر جوان  علاقه مند به سوار شدن این خودرو ها می باشند.

اجاره خودرو های داخلی

خودرو های داخلی که در ایران تولید میشوند امکاناتشان با بازار جهانی قابل مقایسه و رقابت نیست ولی در ایران بازار قابل توجهی دارد.مثل اجاره خودرو پژو  ۲۰۶ و اجاره خودرو L90 و اجاره خودرو پژو پرشیا. این خودروها به دلیل قیمت بالا نسبت به امکاناتی که ارائه می دهد توجه برخی افراد  را به اجاره خودرو ها جلب کرده است.

این روزها  اجاره برای بیشتر مردم  به‌ صرفه‌ تر از خرید است. از زمانی که  خودرو گران شد استقبال مردم از اجاره خودرو هم بیشتر شده است.و عده ایی هستند که در مدت زمان  اقامتشان در ایران یا سایر شهر های دیگر  با اجاره خودرو مورد علاقه شان میتوانند اوقات خوشی را سپری کنند.

ارسال پاسخ