مسافرت با اجاره خودرو

سفر با اجاره خودرو

شما می توانید با استفاده از خدمات اجاره خودرو  ره پویان گشت برای مسافرت ، با یک خودرو ایده آل و محبوب به سفر بروید و تجربه یک سفر شیرین و عالی را تجربه کنید.

حتما هنگام سفر به نکات زیر توجه کنید:

  • آیا واقعا برای رانندگی آماده و سرحال هستید؟
  •  آیا خودروی شما برای حرکت در جاده آماده است و وسایل و تجهیزات ضروری مانند لاستیک زاپاس، جک، آچار، زنجیر چرخ، روغن و بنزین کافی دارد؟

خوب است بدانید که وسیله معیوب و خراب، سرنشینان خود را به کشتن می دهد. پس همیشه خودروی خود را بررسی کنید تا بدون عیب و نقص باشد. به طور مرتب وضعیت لاستیک‌ها و میزان باد آنها، وضعیت ترمز، آب رادیاتور، روغن کلاچ ترمز و موتور را بررسی کنید. هنگامی که پشت فرمان نشسته‌اید، آینه‌ها را بررسی کنید و اگر تیغه‌های برف‌پاک‌کن کثیف یا شکسته بود، آنها را درست کنید. شیشه‌های ماشین به خصوص شیشه عقب را به طور کامل تمیز کنید تا دید کافی داشته باشید. مخزن آب را پر کنید. بخاری یا کولر ماشین را بررسی کنید. لاستیک اضافی داشته باشید و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید. پیش از اینکه موتور خودرو را روشن کنید، در صورت لزوم عینک آفتابی بزنید و کمربند ایمنی را ببندید. از مسافر کناری خود و تا حد امکان از سرنشینان دیگر ماشین هم بخواهید کمربند ایمنی خود را ببندند. از قرار دادن وسایل اضافی مانند بالش یا کیف در قسمت پشت صندلی‌های عقب که مانع دید راننده می‌شود، خودداری کنید. خستگی و خواب آلودگی در حین رانندگی، عامل اصلی ۳۰ درصد تصادفات در آزادراه ها و ۲۰ درصد تصادفات جاده ای است.

در سفر با خودرو مراقب باشید

کم خوابی بیداری شبانه و کاهش هشیاری عواملی بسیار خطرناک در بروز تصادفات مرگبار است که متأسفانه اغلب افراد آنرا نادیده میگیرند . برای کاهش هر چه بیشتر خطر تصادفات و خسارات ناشی واجب است هنگامی حرکت کنیم که استراحت کامل کرده  و همچنین  ساعت حرکت را به درستی انتخاب کرده باشیم.

اگر قصد اجاره خودرو برای مسافرت را دارید می توانید با شماره تلفنهای شرکت  ره پویان گشت تماس بگیرید.

ارسال پاسخ