پیشگیری های لازم در زمان اجاره خودرو

زمانی که شما اقدام به اجاره خودرو برای استفاده شخصی  و یا سفر کاری  میکنید باید تمام حواستان به اتومبیل باشد تا اتفاقی برایش  نیافتد . حالا فرض کنید خودرویی که اجاره کردید دچار سانحه شود مثلا :  تصادف کند و یا دزدیده شود .

بهترین توصیه قبل از اجاره خودرو این است که از شرکتی که ماشین را اجاره میکنید بپرسید که آیا تمامی خودروها بیمه هستند یا خیر . البته بیشتر شرکت های اجاره خودرو موظف به بیمه کردن خودرو هایشان هستند تا در صورتی که اتفاقی افتاد بتوانند از بیمه استفاده کنند.

اقداماتی که هنگام دزدیده شدن خودرو اجاره ای باید انجام دهید :

اولین کار تماس با پلیس است , زمانی که اتومبیلتان دزدیده شد اولین اقدام گزارش سرقت به پلیس است حتما تاکید کنید که خودرو ی شما اجاره ایی است تا آنها برای صحت حرف هایتان مدرکی به شما ارائه دهند برای نشان دادن به آن شرکتی که خودرو را از آنها اجاره کرده اید.

مرحله بعدی تماس با شرکت است  تا اطلاعات لازم را در خصوص خودرو سرقتی به شما بدهند احتمال اینکه در خودرو رد یاب باشد زیاد است و این کار کمک بسیار بزرگی برای سریعتر پیدا کردن خودرو به شما میکند.

از شرکت اجاره دهنده درمورد نوع بیمه خودرو سوال کنید و شماره بیمه خودرو را دریافت نمایید در صورتی که گزارش پلیس را داشته باشید، می توانید از شرکت بیمه خسارت را دریافت کنید.

ارسال پاسخ