صنعت اجاره خودرو

صنعت اجاره خودرو در زمینه حمل و نقل توریستی و مسافری و حوزه گردشگری یک مفهوم جدیدی است که سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی از این حرفه حمایت می کنند. حمل و نقل همان چیزی است که گردشگر را به مقصد ارتباط می دهد. وسایل حمل و نقل ضعیف می تواند شمار گردشگران یک کشور را تحت تاثیر قرار بدهد. 

طبق آمار سازمان جهانی گردشگری یکی از عوامل رشد چشمگیر گردشگری بین سال های ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۶ و ثبت رکورد بیش از ۱ میلیارد و سیصد میلیون توریست به دلیل بهبود زیرساخت های حمل و نقل و نوآوری های تکنولوژی  در این بخش است.

شرکت ره پویان گشت یکی از معتبرترین شرکت های حمل و نقل و تامین و اجاره خودرو در ایران به حساب می آید و مجوزهای لازم از مراجع مربوطه را دارد. این مجموعه با توجه به پیشینه‌ موفق همکاری با ارگان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی، فرودگاه‌ها، حمل و نقل و مسافربری و محوریت مشتری‌ مداری که دارد، در این سال‌ها توانسته با جذب راننده‌ها و پرسنل مجرب، کاردان و وظیفه‌ شناس به خوبی در تامین نیازهای مشتریان داخلی و خارجی خود سربلند باشد تا بتواند خودروهای متنوعی را در اختیار علاقمندان قرار دهد.

شرکت ره پویان گشت  با ارائه‌ خدماتی بی‌نظیر و امکاناتی ویژه شرایط مطلوبی را برای اجاره ماشین با راننده و اجاره ماشین تشریفاتی را با رعایت استانداردهای روز دنیا در اختیار متقاضیان داخلی و خارجی خود قرار می‌دهد.

ارسال پاسخ