۱۰ شرکت برتر اجاره خودرو در دنیا

۱۰ شرکت برتر اجاره خودرو در دنیا

اجاره خودرو اولین گزینه برای گردشگران و توریست ها می باشد تا بتوانند به صورت آزادانه در شهر مورد نظرشان سفر کنند . شرکت های اجاره خودروی بسیاری در سراسر دنیا وجود دارند که به ۱۰ مورد از بهترین های این شرکت ها اشاره میکنیم.

۱ . هرتز

یکی از مشهور ترین نام ها در زمینه صنعت اجاره خودرو در دنیا هرتز می باشد . شرکت هرتز در ایالات متحده آمریکا  در شهر نیوجرسی  در منطقه پارک ریج واقع می باشد .
این شرکت توسط جان دی هرتز در سال ۱۹۱۸ تاسیس شده است . شرکت هرتز بزرگترین شرکت اجاره خودرو در ایالات متحده امریکا می باشد . هرتز شرکت خود را در بیش از ۱۴۵ کشور دنیا نیز تاسیس کرده است . تعداد کارکنان شرکت هرتز در حدود ۲۹۳۵۰ نفر می باشد .

۲ . باجت

باجت نام بزرگ دیگری در زمینه اجاره خودرو در دنیا می باشد . باجت نیز یک شرکت اجاره خودرو در آمریکا می باشد که توسط جرمی ام اسمیت و جولیوس لدرر در سال ۱۹۵۸ تاسیس شد . دفتر اصلی این شرکت در نیوجرسی ایالات متحده آمریکا می باشد . این شرکت در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا و در ۸۰۰ منطقه ایالات متحده آمریکا در حال فعالیت است . تعداد تمام کارکنین این شرکت در حدود ۲۱۰۰۰ نفر می باشد .

۳ . آویس

آویس دیگر شرکت آمریکایی می باشد که تاثیر بزرگی بر صنعت اجاره خودرو در دنیا داشته است . این شرکت توسط وارن آویس در سال ۱۹۴۶ بنیانگذاری شد . دفتر اصلی این شرکت در پارسیپانی تروی هیلز در ایالات متحده آمریکا می باشد .
آویس یک نام مشهور و بزرگ در بازار اجاره خودرو می باشد . آویس خدمات خود را در بیش از ۱۳۰ نقطه دنیا گسترش داده است و تعداد کارکنان این برند بین المللی بیش از ۳۰۰۰۰ نفر می باشد .

۴ . آلامو

آلامو نیز یک شرکت آمریکایی اجاره خودرو می باشد که زیر مجموعه هولدینگ الامو می باشد که در سال ۱۹۷۴ تاسیس شده است . دفتر اصلی این شرکت در منطقه کلایتون در میسوری ایالات متحده آمریکا می باشد . آلامو شعبه های خود را در کشورهای کانادا ، مکزیک ، آمریکای جنوبی و مرکزی ، اروپا ، استرالیا ، آفریقا و جزایر مختلف کارائیب تاسیس کرده است .

۵ . سیکست ( Sixt )

سیکست یکی از مشهورترین و بزرگترین شرکت های اجاره خودرو در پولهخ لمان می باشد . این شرکت دارای یک سازمان بزرگ و هزاران خودرو در ناوگان خود می باشد . موسس این شرکت بزرگ مارتین سیکست در سال ۱۹۱۲ می باشد .
سیکست دارای حدود ۴۰۰۰ ایستگاه خدماتی در بیش از ۱۵۰ کشور دنیا می باشد . تعداد کارکنان این شرکت بیش از ۳۰۵۲ نفر می باشد .

۶ . اینترپرایس ( Enterprise )

شرکت آمریکایی که بازار بزرگی از اجاره خودرو را در جهان پوشش می دهد . در سال ۱۹۵۷ توسط جک تیلور  تاسیس شد . دفتر اصلی شرکت در منطقه کلایتون در میسوری ایالات متحده آمریکا می باشد .
شمار کارکنان این شرکت در حدود ۶۸۰۰۰ نفر می باشد . شرکت اینترپرایس دارای شمار بسیار زیادی ناوگان در سراسر دنیا می باشد .

۷ . نشنال ( National )

نشنال یک شرکت اجاره خودرو بسیار مشهور در آمریکا می باشد . این شرکت در منطقه کلایتون در میسوری ایالات متحده آمریکا واقع شده است و در ۲۷ آگوست سال ۱۹۴۷ توسط ۲۴ شرکت اجاره خودرو که مستقل از هم بودند تاسیس شد .
این شرکت بزرگ به موفقیت های بزرگی دست یافت و خدمات خود را از ۶۰ نقطه در ایالات متحده آمریکا در سال ۱۹۴۷ به ۲۰۰۰ نقطه در سراسر دنیا در سال ۲۰۰۵ گسترش داد . این شرکت به خاطر رفتار دوستانه با مشتری و همچنین کیفیت خودروهایش به شهرت بزرگی دست یافته است .

۸ . تریفتی ( Thrifty )

این شرکت در سال ۱۹۹۰ توسط کرایسلر و اسپان شکل گرفت . این شرکت در بیش از ۱۴۷۵ نقطه از جهان فعالیت دارد و تعداد کارکنان آنها به بیش از ۷۰۰۰ نفر می رسد .

۹ . یوروپ کار ( Europcar )

یوروپ کار یک شرکت اجاره خودروی مشهور می باشد . این شرکت متعلق به یورازئو می باشد . یوروپ کار در سال ۱۹۴۹ در پاریس تاسیس شد . این شرکت دارای بیش از ۲۰۰۰۰ خودرو بوده و بیش از ۲۸۲۵ نقطه را در ۱۴۳ کشور دنیا پوشش می دهد . کشورهایی که شرکت یوروپ کار بیشترین خدمات خود را در آنها ارائه می کند عبارتند از آمریکای شمالی ، اروپا ، آفریقا ، حوزه کارائیب ، آسیا و اقیانوسیه .
یوروپ کار همچنین دارای خودروهای لوکس متنوعی نیز می باشد .

۱۰ . ایس ( Ace )

یکی دیگر از شرکتهای مشور آمریکایی در زمینه اجاره خودرو می باشد .این شرکت توسط رابرت سورنسون در سال ۱۹۶۶ تاسیس شد . دفتر اصلی این شرکت در ایندیاناپلیس امریکا می باشد . موسس این شرکت رابرت سورنسون صاحب ۲ کارواش در ایندیاناپلیس بود و اجاره خودرو را با ۱۰ خودروی فولکس واگن در همسایگی کارواش هایش شروع کرد . با دستیابی به موفقیت در این زمینه شروع به ارائه خدمات اجاره خودرو به فرودگاه بین المللی ایندیاناپلیس کرد .

شرکت اجاره خودرو ره پویان گشت نیز با سال ها تجربه  در ایران و با ارائه خدمات اجاره خودروهای لوکس و تشریفاتی و گروهی و ترانسفر های فرودگاهی در تهران در خدمت شما عزیزان می باشد . برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما تماس حاصل فرمایید و بهترین و جدیدترین خودروها را در اختیار داشته باشید.

ارسال پاسخ