۵ مدل از بهترین خودروهای اسپورت سال ۲۰۱۸

خودرو های اسپرت از آن دست خودروهایی هستند که طرفداران بسیاری دارند مخصوصا بین قشر جوان جامعه، این خودرو ها معمولا کلاس های مختلفی دارند. بعضی از این خودروها در کلاس خودروهای سوپر اسپرت قرار می گیرند که قیمت های بالایی هم دارند، اما برخی از خودروهای اسپرت در کنارعملکرد بالایی که دارند، قیمت مناسبی هم دارند. در مقاله امروز می خواهیم ۵ مورد از بهترین خودروهای اسپرت که مناسب قشر جوان جامعه می باشد و قیمت مناسبی هم دارند را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید:

پورشه ۷۱۸ کیمن

پورشه کیمن یا همان پورشه باکستر دو سال قبل به نسل چهارم خود وارد شد. پورشه ۷۱۸ کیمن نسبت به خودروهای نسل قبل خود ۲ سیلندر را کنار گذاشته است و از پیشرانه ۴ سیلندر کوچک تری استفاده می کند اما با این وجود بهترین و کامل ترین خودرو اسپرت کوپه موجود در بازار می باشد. قدرت پورشه کیمن ۳۵۰ اسب بخار می باشد، مهم ترین  ویژگی این خودرو فرمان پذیری بسیار بالای آن می باشد.

مزدا MX5

مزداMX5 یا مزدا میاتا که به عنوان پرفروش ترین خودرو کروک اسپورت دنیا شناخته می شود در ۴ نسل وارد بازار شده است، که شما می توانید با صرف هزینه نسبتا پایین یک خودرو اسپرت با کیفیت عالی داشته باشید و یک رانندگی لذت بخش را تجربه کنید. عوامل موفقیت این خودرو پیشرانه ی ۲ لیتری با قدرت ۱۵۵ اسب بخار، فرمانپذیری عالی، طراحی جذاب و امکان باز کردن سقف می باشند.

بی ام و M2

از بهترین خودروهای اسپرت دنیا که در سال ۲۰۱۴ وارد بازار خودرو سازی شد بی ام و M2  می باشد که به پیشرانه ی ۶ سیلندر خطی توربوشارژر با قدرت ۳۶۵ اسب بخار مجهز می باشد.

فورد موستانگ

یک خودرو با پیشرانه ۸ سیلندر وی شکل ۵ لیتری می باشد. این خودرو به دلیل ابعاد و مصرف سوختی که دارد برای رانندگی در همه جا مناسب نمی باشد، اما اگر ابعاد و مصرف سوخت را در نظر نگیریم یکی از بهترین خودروهای اسپرت دنیا می باشد.

فیات آبارث

خودرو اسپرت فیات آبارث ۱۲۴ در واقع نسخه پر قدرت فیات ۱۲۴ می باشد. آبارث۱۲۴ که یک خودرو کروک ایتالیایی می باشد که مانند نسل چهارم خودرو MX5 ساخته شده است و تنها تفاوت آن با خودرو مزدا در قدرت پیشرانه و طراحی آن می باشد.

ارسال پاسخ