راهنمای انتخاب اجاره خودرو

تمامی شرکت های خودرو سازی در سراسر دنیا در تلاش برای مجهز کردن و افزایش آپشن های ماشین های تولیدات خود هستند تا تمامی اقشار جامعه با هر بودجه ای که در دست دارند، بتوانند ماشین مورد علاقه خود را خریداری کنند. سازندگان خودرو برای راحتی، جذابیت بیشتر و ایمنی ویژگی های خاصی را به خودروها اضافه می کنند. همه می دانیم هرچه بر روی امکانات فنی و ظاهری ماشین کار شود قیمت آن نیز افزایش می یابد پس بهتر است با توجه به بودجه مورد نظر تحقیق کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشیم.

خودروی خانواده

اگر خانواده ای ۳ تا ۵ نفره هستید به شما خودروهای سدان( خودروهای چهار در، چهار صندلی و صندوقدار سدان گفته می شود) و شاسی بلند ( خودروهایی بزرگ با ظرفیت سرنشینان ۴ تا ۷ نفر و قابلیت حمل چندین کیلو بار هستند) را پیشنهاد می کنیم. با این دو خودرو به راحتی می توانید در سطح شهر تردد کنید و یا با ایمنی کامل سفری فوق العاده داشته باشید.

ما به شما خودروهایی مانند پژو پارس، ال ۹۰، سمند، سوناتا، اپتیما، سانتافه، مزدا۳ و پرادو را پیشنهاد می کنیم. اگر هم با شرایط نا به سامان اقتصادی این روزها نتوانستید ماشین مورد علاقه خود را خریداری کنید به شما اجاره خودرو از یک موسسه معتبر را پیشنهاد می کنیم. بهتر است بدانید کلاس بندی انواع خودروها با توجه به نیاز مردم می باشد.

خودروهای شخصی

اگر جوانی مجرد و تک سر نشین هستید و یا خودرویی شخصی دارید که با آن به محل کار می روید و یا آخر هفته ها را با دوستان خود سپری می کنید به شما خودروهای مدل استیشن (استیشن ها در واقع همان خودروهای کلاس سدان هستند، اما با بدنه های کشیده تر و صندوق عقبشان تا سقف ماشین امتداد دارد) و هاچبک ها ( به کلیه ی خودروهای شهری که پشت آن ها با یک شیشه و بدنه ماشین پوشش داده شده و قابلیت باز و بسته شدن را دارند هاچبک می گویند) را پیشنهاد می کنیم.

این دو کلاس از خودروها پر طرفدار ترین ها در بین جوان های ۱۸ تا ۳۰ سال به شمار می رود. پر طرفدار ترین و ارزان ترین خودروهای هاچبک پژو ۲۰۶ و پراید ۱۱۱ می باشد. لازم به ذکر است که از زیبایی خودروهای استیشن مانند هیوندای آی ۲۰ و یا تالیسمن نمی توان گذشت.

خودروهای تشریفاتی

اگر به دنبال خودروهایی مناسب برای قرارهای کاری مهم، مهمانان خارجی، سران کشور و یا شرکت ها و موسسات هستید بهتر است از خودروهای ویژه و تشریفاتی بهره ببرید.

لیموزین ها خودروهای کشیده به همراه چندین در هستند که برای مراسم های مهم و تشریفاتی استفاده می شوند. به طور کلی انتخاب خودرو برای خرید و یا اجاره تنها به دو چیز بستگی دارد. اول میزان بودجه ای که در نظر گرفته اید، دوم سلیقه شما!

ارسال پاسخ