تردد در محدوده طرح و ترافیک با اجاره خودرو

چند گزینه برای تردد در محدوده طرح ترافیک :

۱ – استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس

۲ – کرایه آژانس

۳ – اجاره خودرو در تهران و مجاز به تردد در محدوده طرح

  • استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی مانند مترو و اتوبوس صرفه اقتصادی بیشتری برای شما خواهد داشت. اما شلوغی و ازدحام جمعیت ، بی نظمی وسایل حمل و نقل در ساعات دقیق حضور در ایستگاه ها به خصوص در ساعات اولیه روز و وجود صف های طولانی و شلوغ انتظار برای سوار شدن به این وسایل، می تواند تجربه ای تلخ و خسته کننده از رفت و آمد در محدوده  طرح ترافیک برای شما ایجاد کند.
  • کرایه آژانس مجاز به تردد در محدوده طرح نیز یکی از راه های پیش روی شماست. کرایه کردن آژانس راحتی بیشتری برای شما به دنبال خواهد داشت ؛اما با وجود هزینه نسبتا بالایی که می پردازید، اختیار تام خودرو را ندارید و این موضوع شما را محدود می کند.
  • شرکت اجاره خودرو ره پویان گشت  در صورت تمایل شما می تواند برای خودرو مورد نظر شما مجوز طرح ترافیک دریافت کرده و در اختیار شما قرار دهد.  با اجاره خودرو بدون راننده، وسیله نقلیه به طور کامل در اختیار شماست و می توانید مطابق میل و برنامه خود در نقاط مختلف شهر تهران تردد نمایید.
  • با کرایه ماشین بدون راننده می توانید با سرعت بیشتری به مقصد دلخواه خود برسید.
  • اتومبیل بهترین وسیله برای مسیر یابی با ابزار های الکترونیک مانند GPS می باشد.
 • اجاره ماشین  بدون راننده حداکثر راحتی در رفت و آمد را برای شما به ارمغان خواهد آورد.
 • اگر تنها در مواقع لزوم اقدام به کرایه خودرو نمایید، برای شما صرفه اقتصادی بیشتری نسبت به خرید ماشین و هزینه های سرویس و نگهداری آن خواهد داشت.با مراجعه به موسسه رنت کار حامی رنت، می توانید از میان تنوع کم نظیر خودرو های موجود در مجموعه، اتومبیل منطبق با نیاز ها و سلیقه خود را انتخاب نمایید.
   1. خودرو های موجود در مجموعه ره پویان گشت شامل طیف وسیعی از خودرو های لوکس و رده بالا ، خودرو های میان رده و خودرو های ارزان قیمت و پایین رده هستند و این موضوع گزینه های بسیاری برای انتخاب پیش روی شما قرار می دهد.
  1. تمامی خودرو ها دارای بیمه کامل بدنه و بیمه شخص ثالث می باشند؛ همچنین ره پویان گشت سلامت فنی و تمیزی  تمامی خودرو ها را از هر جهت تضمین می کند.

ارسال پاسخ