دلایل اجاره ون برای سفرهای نوروزی

دلایل اجاره ون برای سفرهای نوروزی

اجاره ون یکی از خدمات تخصصی شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو است؛ چرا که با افزایش طرفداران مسافرت‌های دست جمعی، بیش از هر زمان دیگری نیاز به وسایل نقلیه‌ای مانند ون احساس می‌شود. سفر و رفت و آمد به شهرهای دور و نزدیک با استفاده هر وسیله نقلیه دیگری به جز ون با مشکلاتی همراه است که باعث می‌شود بیشتر افراد بیش از گذشته به اجاره ون علاقه مند باشند. زمانی که فردی از خدمات اجاره وناستفاده می‌کنند نه تنها با مشکلاتی که خودروهای شخصی مانند کمبود فضا، افت ماشین، استهلاک، امکان خرابی و بروز مشکلات فنی در مسیر مواجه نمی‌شود بلکه آرامش و اطمینان خاطر دارد؛ چرا که در زمان سفر یکی از پارامترهای مهمی که در لذت بخش بودن و راحت بودن سفر نقش تعیین کننده‌ای دارد؛ استفاده از وسیله نقلیه مناسب همراه با امکانات رفاهی قابل است. از آن‌جایی که در زمان سفر چه کوتاه و چه بلند افراد مدت زمانی را در وسیله نقلیه حضور دارند باید از امکاناتی مانند صندلی راحت، سیستم گرمایشی و سرمایشی خوبی برخوردار باشند که تمامی این تجهیزات در خودرو ون وجود دارد؛ بنابراین بیشتر افراد تمایل دارند از خدمات اجاره ون استفاده کنند. از طرفی یکی دیگر از مزایای اجاره ون؛ امکان اسکان در آن است. همانطور که می‌دانید افراد در زمان سفر باید مبالغ زیادی را هزینه‌ کنند و یکی از راهکارها برای صرفه جویی در هزینه‌ها، استفاده از خدمات اجاره ون است و زمانی که فردی بخواهد به جای اجاره هتل و یا مکانی برای اسکان در ون بماند می‌تواند در هزینه‌های خود صرفه جویی چشمگیری کند.

تا به اینجا به نکاتی درباره اهمیت اجاره ون، دلایل اجاره ون برای سفرهای نوروزی و استفاده از این وسیله نقلیه برای رفت و آمد پرداختیم؛ اما خودروهایی وجود دارند که برای اجاره ون گزینه‌های مناسبی هستند که در این مقاله به معرفی آنان اشاره خواهیم کرد؛ باما همراه باشید:

اجاره ون با ون تویوتا هایس

یکی از نکاتی که باید برای استفاده از خدمات اجاره ون رعایت کنید توجه به شرکت سازنده ون است. دومین ون مناسب برای اجاره از برند تویوتاست. ون تویوتا هایس محصول شکرت آلمانی تویوتاست که توانسته از نظر کیفیت قطعات فنی و امکانات رفاهی نمره خوبی کسب کند و برای کسانی که می‌خواهند از خدمات اجاره ون استفاده کنند؛ گزینه مناسبی باشد. خودروی ون تویوتا از موتور ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپه تشکیل شده و حجم موتور آن ۲۶۹۴ سی سی می‌باشد و موتور آن به صورت طبیعی تنفس کرده و از طریق دیفرانسیل جلو گشتاور را انتقال می‌دهد. حداکثر قدرت موتور ون تویوتا هایس ۱۴۹ اسب بخار در ۴۸۰۰ دور در دقیقه است و گیربکس آن از ۵ دنده دستی تشکیل شده است. خودروی ون تویوتاست در ۱۷ ثانیه می‌تواند شتاب صفر تا صد را پر کند و از نظر سرعت شتاب بالایی دارد. در زمان اجاره ون یکی از نکاتی که باید در نظر گرفته شود میزان مصرف سوخت ون است. مقدار سوختی که ون تویوتا هایس استفاده می‌کند ۱۱.۶ لیتر است و حجم باک آن نیز ۷۰ لیتر می‌باشد. 

بررسی ون هیوندای H350  برای اجاره ون

یکی دیگر از خودروها در کلاس ون، خودرویی از برند کره‌ای هیوندا است.  خودروی ون هیوندا در انواع مسافربری و باری عرضه می‌شود که برای اجاره ون به منظور مسافرت و گردگشری از نوع مسافربری آن استفاده می‌شود. خودروی ون هیوندا اچ ۳۵۰ از بدنه بسیار محکمی تشکیل شده است؛ چرا که در ساخت و مواد اولیه آن فولاد به کار رفته است. این ون یک موتوری ۲.۵ لیتیری دارد که مجهز به توربو دیزل می‌باشد و با استفاده از ۶ گیربکس دستی، ۱۷۰ اسب بخار را به چرخ‌های تعبیه شده در قسمت عقب منتقل می‌کند. از طرفی اگر بخواهیم درباره شرایط مشخصات فنی این ون اطلاعاتی بدهیم؛ ون هیوندای اچ ۳۵۰ از موتور ۴ سیلندر و ۱۶ سوپاپه مجهز به توروبو شارژ و اینتر کولر تشکیل شده که حداکثر قدرت آن ۱۷۰ اسب بخار و حداکثر گشتاور آن ۴۳ نیوتن در ۱۷۵۰ دور در دقیقه است و حداکثر سرعت آن ۱۵۶ کیلومتر در ساعت می‌باشد.

امکانات و آپشن‌های هیوندایH350 برای اجاره ون

ون هیوندای اچ ۳۵۰ علاوه بر امکانات اولیه از قابلیت‌های دیگری نیز برخوردار است که برای افرادی که می‌خواهند برای رفت و آمد از خدمات اجاره ون استفاده کنند بسیار مهم می‌باشد؛ در واقع هر چقدر امکانات هر ون بیشتر باشد برای اجاره خودرو گزینه مناسب تری است؛ چرا که هنگامی که از آن استفاده می‌کنید رانندگی و سفر راحت تری با خدمات اجاره خودرو با راننده خواهید داشت؛ بنابراین بهتر است نگاهی به امکانات و سایر آپشن‌های این ون بپردازیم؛ به طور کلی ون هیوندای اچ ۳۵۰ گزینه‌ بسیار خوبی هم از نظر امکانات فنی و هم از نظر تجهیزات رفاهی برای کسانی که می‌خواهند ون اجاره کنند می‌باشد.

 • مجهز به سیستم کنترل ون در سراشیبی و ممانعت از بازگشت به عقب
 • مجهز به سیستم کنترل خودرو در پیچ‌های تند
 • بهره گیری از مکانیسم فرمان پذیری الکترونیکی
 • به کارگیری مکانیسم جلوگیری از قفل شدن خودرو در سطوح لغزنده
 • استفاده از پله کمکی برقی
 • بهره گیری از فرمان مولتی فانکشن
 • استفاده از آینه‌های جانبی مجهز به گرمکن و راهنمادار
 • هواکش سقفی
 • قابلیت محفظه نگهدارنده و کنسول وسط
 • دارنده کپسول آتش نشانی
 • شیشه بالابر برقی
 • بهره گیری از زاپاس

ارسال پاسخ