نکات مهم برای اجاره خودرو

نکاتی برای اجاره خودرو ارزان

۱- از شرکت های معتبر، خودرو اجاره کنید:

بسیار مهم است شرکتی که خودرو از آن اجاره می کنید، یک شرکت معتبر و مجاز در این زمینه باشد. به چند دلیل این نکته حائز اهمیت است:

۱- زمانی که موسسه اجاره خودرو، یک شرکت مجاز باشد، تمام فعالیت های آن تحت کنترل و نظارت سازمان های مربوطه می باشد. به همین دلیل تمام تعرفه ها و قیمت ها ارائه شده برای اجاره خودرو بدون راننده، استاندارد و تحت نظارت و کنترل می باشند.

۲- بسیاری از اجاره دهندگان خودرو،فاقد شرکت ها و دفتر های شخصی هستند و خدماتشان را به صورت واسطه ای ارائه می دهند که علاوه بر دردسرهای خیلی زیاد ، سبب افزایش قیمت ها نیز میگردد. شرکت های اجاره خودرو مجوز دار، خدمات خود را بدون واسطه و طبق قوانین و با تنظیم قرارداد انجام می دهند. با اجاره خودرو از یک شرکت معتبر که دارای پروانه کسب از اتحادیه مجاز و قانونی است ، علاوه بر دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات ، ارزان ترین قیمت اجاره خودرو را دریافت خواهید کرد.

۲- داشتن قرارداد برای اجاره خودرو بسیار مهم است:

برخی از اجاره خودروها در ایران، فعالیت قانونی و مجاز ندارند؛ به همین خاطر در زمان اجاره خودرو قراردادی با مشتری بسته نمیشود. نبود قرارداد رسمی و معتبر، ممکن است باعث افزایش هزینه ها شود. چرا که در صورت عدم ارائه قرار داد، شروط و نحوه محاسبه قیمت اجاره خودرو شفاف نبوده و در زمان تحویل خودرو با بهانه هایی گوناگون، هزینه های گزافی از مشتری دریافت می شود.

پس لازم است برای دریافت خدمات اجاره خودرو، حتما توسط شرکت مربوطه، قرار داد رسمی صادر شود.

۳- سال ساخت خودرو برای اجاره خودرو مهم است!

زمانی که خودرویی اجاره می کنید، حتما به سال ساخت آن دقت کنید. احتمال ایجاد مشکلات فنی برای خودروهای در حد صفر، بسیار کمتر است. علاوه بر اینکه مصرف سوخت خودروهای نو و در حد صفر کیلومتر، بسیار کمتر می باشد.

۴- هرچه سریع تر اجاره خودرو خود را ثبت و رزرو کنید!

رزرو آنلاین و هرچه سریع تر خدمات اجاره خودرو، مزیت های فراوانی دارد:

۱- استفاده از خدمات رزرو آنلاین اجاره خودرو بدون راننده، باعث صرفه جویی در زمان می شود.

۲- زمانی که زودتر اقدام به رزرو خودرو برای اجاره می کنید، برخی از شرکت های اجاره خودرو طرح های تخفیفی ویژه ای را برای رضایتمندی مشتریانشان در نظر می گیرند که به صورت مستقیم سبب صرفه جویی در هزینه ها می شود.

شرکت اجاره خودرو ره پویان گشت با سابقه دیرینه در ارائه خدمات اجاره خودرو و با استفاده از کادری مجرب و حرفه ایی آماده پاسخ گویی به شما مشتریان عزیز میباشد.

ارسال پاسخ