خدمات CIP و VIP فرودگاه امام خمینی

همانطور که می دانید یکی از خدمات مهم شرکت اجاره خودرو ره پویان گشت ارائه خدمات CIP فرودگاه امام می باشد. اما در کنار خدمات CIP خدمات دیگری به نام VIP وجود دارد. بین این دو خدمات تفاوت هایی وجود دارد که در ادامه به بررسی آنها می پردازیم.

تفاوت خدمات CIP و VIP فرودگاه امام

به طور کلی باید بدانید این دو خدمات اغلب برای افراد مهم ارائه می شود و تفاوت آنها در تامین امنیت است. CIP نسبت به VIP از درجه بالاتری از امکانات برخوردار است در حالی که VIP امنیت بالاتری دارد. خدمات ترانسفر CIP و VIP به وسیله اتومبیل تشریفات از فرودگاه تا مقصد و بلعکس قابل ارائه است. البته افراد می توانند اتومبیل تشریفات را برای مدت زمانی بیشتری اجاره نمایند. در فرودگاه نیز ترانسفر مخصوص CIP تا پای پلکان هواپیما شخص را همراهی می کند.

همچنین تردد اشخاصی که خدمات CIP را انتخاب می کنند، از گیت های اختصاصی می باشد. پذیرش بار این افراد نیز از گیت های مخصوص است. هدف از انتخاب خدمات VIP حفظ امنیت بیشتر می باشد. که این امر با استفاده از امکاناتی نظیر دوربین های نظارتی، جایگاه های اختصاصی میسر می شود.

همچنین پرداخت هزینه تشریفات VIP معمولا بر عهده سازمان ها و ارگان های مربوطه به واسطه حفاظت از شخصیت ها و میهمانانشان می باشد. در صورتی که هزینه CIP توسط شخص باید پرداخت شود. همچنین خدمات CIP برای عموم مردم آزاد است، در صورتی که خدمات تشریفات VIP اغلب برای اشخاص مهم کشور و میهمانان خارجی می باشد.

اگر شما نیز تصمیم به استفاده از این دو خدمات خاص را دارید می توانید با کارشناسان ما در شرکت اجاره خودرو ره پویان گشت تماس حاصل نمایید. شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده برای سفر خود یا میهمانان تان این خدمات را انتخاب کنید.

خدمات CIP فرودگاه امام خمینی

فرودگاه بین المللی امام خمینی، یکی از فرودگاه های مهم ایران می باشد که پرواز های خارجی از طریق آن صورت می گیرد. به همین دلیل خدمات مختلفی در این فرودگاه به مسافران ارائه می شود. خدمات CIP یکی از خمات مهم فرودگاه ها در سراسر جهان است که در فرودگاه امام نیز ارائه می شود. خدمات CIP شامل موارد زیر می باشد:

 1. انجام کلیه امور مرتبط با ویزا و بار مسافر توسط مسئولین CIP
 2. ارائه به مسافران ورودی و خروجی از کشور
 3. انتقال مسافر از فرودگاه به مقصد و از مبدا به فرودگاه
 4. ترانسفر فرودگاه
 5. ارائه اتاق مخصوص در داخل فرودگاه برای استعمال سیگار
 6. ارائه سوئیت برای اقامت کوتاه مدت و بلند مدت
 7. اخذ کارت پرواز مسافر بدون حضور وی توسط مسئولین CIP
 8. ارائه اتاق مخصوص کار با امکاناتی نظیر؛ کامپیوتر و اینترنت و …
 9. در اختیار گذاشتن اتاق ها و سالن های همایش برای مذاکرات تجاری
 10. پذیرایی در رستوران و کافی شاپ
 11. استفاده از گیت های مخصوص پلیس و حمل بار
 12. وجود فروشگاه های برند خارجی، باجه های اختصاصی برای انجام امور ارزی و ریالی در سالن CIP

در واقع این خدمات برای اشخاصی است که وقت کافی برای طی روال عادی خروج یا ورود به کشور را ندارند. تحویل بار، دریافت کارت پرواز و از این قبیل امور وقت زیادی از مسافر تلف می کند که با انتخاب خدمات CIP انجام آنها بر عهده شخص دیگری می شود و در این زمان مسافر می تواند در سالن CIP از زمان خود حداکثر استفاده را کند. اغلب تجار، بازرگانان، شخصیت های سیاسی، مدیران ارشد و از این قبیل افراد از خدمات CIP بهره می برند.

ارسال پاسخ