روش های اجاره ماشین در تهران

روش های اجاره ماشین در تهران

اجاره روزانه خودرو : بسیاری از افرادی که قصد اجرای مراسم‌‌های خاص و یا حضور در فضاهای مهم و رسمی را دارند با اجاره ماشین در تهران بدون راننده و به صورت روزانه از خدمات کرایه روزانه ماشین استفاده می‌کنند. با توجه به اینکه قیمت اجاره خودرو در تهران به صورت روزانه یا همان اجاره روزانه ماشین در تهران معمولاً بیشتر از معادل هفتگی و یا ماهانه آن است، دریافت خدمات اجاره روزانه خودرو جهت انجام امور خاص بسیار مناسب می‌باشد.

اجاره هفتگی خودرو : معمولاً در صورت اجاره‌ی چند روزه، کرایه ماشین در تهران با قیمت مناسب می‌باشد زیرا شامل حال تخفیف و تعدیل خواهد شد وکه در نهایت نسبت به اجاره روزانه ماشین در تهران، مقرون به صرفه‌تر می‌باشد. برای این منظور توصیه ما این است در صورتی که قصد اجاره ماشین تهران به صورت چند روزه را دارید، حتماً و از ابتدا همکاران ما را در جریان این امر قرار دهید. در این صورت قرارداد تنظیم شده به صورت چند روزه و در قالب اجاره هفتگی خودرو خواهد بود و همانطور که ذکر شد قیمت تمام شده مورد تعدیل قرار خواهد گرفت.

اجاره سالانه خودرو : برخی از ارگان‌ها و شرکت‌ها و همچنین حتی برخی از مشتریان ما ترجیح می‌دهند مدت زمان اجاره ماشین در تهران و سایر کلان‌ شهرها را به صورت سالیانه تمدید کنند. برای بسیاری از شرکت‌ها و ارگان‌ها قیمت تمام شده اجاره ماشن های دربستی در طول سال و یا قیمت خرید یک ماشین برای اداره یا سازمان هزینه بسیار بیشتری را به نسبت قیمت اجاره ماشین در تهران به صورت سالانه خواهد داشت. بنابراین از همکاران ما شرایط اجاره سالانه خودرورا جویا شوید.

مشتریان عزیز در تمام ساعات اداری و در هفت روز هفته می‌توانند در خصوص کرایه خودرو در تهران ( اجاره ماشین در تهران با قیمت مناسب ) با ره پویان گشت تماس بگیرند. حقیقت این است که با توجه به تنوع در مدل‌ها و قیمت‌ها، شرایط اجاره اتومبیل در تهران بسته به نوع خودرو و همچنین زمان و نحوه کرایه آن متفاوت و متغیر است. ره پویان گشت بزرگترین سامانه اجاره خودرو بدون راننده و با راننده در ایران می‌باشد.

ارسال پاسخ